שלום, אני שלי. פסיכולוגית קלינית של ילדים בהכשרתי. את האתר הזה הקמתי תוך כדי חופשת הלידה של בתי השלישית, ששמה הוא ראשית. (תוהים למה קראנו לה ככה אם היא לא ראשונה? תחשבו על זה עוד קצת)
האתר נולד כי חיפשתי דרך להשפיע על אנשים סביבי, לשפר את התקשורת בין הורים וילדים, ולתת להורים חלון למחשבות של ילדיהם. חלון עם נוף מקסים במיוחד!
לאחר שנתיים בהן האתר פעל כתחביב- הוא הפך גם למקצוע, והיום אני כותבת את המבחן לאיתור ילדים מחוננים שנערך בכל הארץ בכיתה ב'.
אני נשואה לדוד, יועץ פנסיה (אם מעניין אתכם לשמוע מידע שיעשה לכם סדר בפנסיה חפשו אותו בפייסבוק) ובעל הקרדיט לתמונה הראשית של האתר. יש לנו שלושה ילדים, קוראים להם אופק, קמה וראשית. (טוב נו, היא נולדה בערב ראש השנה) בנוסף לכל זה, אני גם עובדת באוניברסיטה העברית בירושלים, במדור מיון וקבלת תלמידים.

הייתי מדריכת פסיכומטרי 8 שנים וביליתי הרבה זמן בניסיונות לפענח מה עומד מאחורי הקלעים של הבחינה הפסיכומטרית, איזה מיומנויות קוגניטביות נדרשות בכל שאלה.. אחרי כל זה, 
 הגעתי למסקנה שכל אחד בבית יכול להיות מדריך פסיכומטרי של הילדים שלו- בעזרת שיחה מודרכת עם ילדים ניתן לחדד את המיומנויות הקוגניטיביות שלהם כבר בגיל הרך ולתת להם רעיונות מעוררי השראה לחשיבה. והכי חשוב, גם ההורים וגם הילדים נהנים מזה ומבלים זמן איכות יחד!
החלטתי להעביר הלאה רעיונות ותובנות ולבקש מכם לשתף גם ברעיונות שלכם כדי ליצור קהילת הורים מדברים עם ילדים.

ניתן להגיב כאן לפוסטים או ליצור קשר במייל שלי: shelly@kidstalk.co.il

הנאה גדולה לכולנו!