מי אני

שלום, אני שלי שוהם. פסיכולוגית קלינית של ילדים בהכשרתי. את האתר הזה הקמתי תוך כדי חופשת הלידה של בתי השלישית, ששמה הוא ראשית. (נולדה בערב ראש השנה, זמן של התחלות וחידושים)
האתר נולד כי חיפשתי דרך להשפיע על אנשים סביבי, לשפר את התקשורת בין הורים וילדים, ולתת להורים חלון למחשבות של ילדיהם. חלון עם נוף מקסים במיוחד! לאחר שנים בהן האתר פעל כתחביב- הוא הפך גם למקצוע, והייתי אחראית על כתיבת המבחן הארצי לאיתור ילדים מחוננים שמועבר בכיתות ב'.
אני נשואה לדוד, יועץ פנסיה (אם מעניין אתכם לשמוע מידע שיעשה לכם סדר בפנסיה חפשו אותו בפייסבוק) ובעל הקרדיט לתמונה הראשית של האתר. יש לנו ארבעה ילדים, קוראים להם אופק, קמה, ראשית ונבו.

כבר שנים ארוכות שאני גם מדריכת פסיכומטרי. בשנים אלו ביליתי זמן בניסיונות לפענח מה עומד מאחורי הקלעים של הבחינה הפסיכומטרית, איזה מיומנויות קוגניטביות נדרשות בכל שאלה. איתגרתי את עצמי להמציא חידות ושיחות עם הילדים שלי, כדי
לחדד את המיומנויות הקוגניטיביות האלה. רציתי לתת להם רעיונות מעוררי השראה לחשיבה. באתר הזה אני משתפת איתכם את הרעיונות שלי. תקבלו בעזרתם למידה, חידוד מיומנויות, והכי חשוב- גם ההורים וגם הילדים נהנים מזה ומבלים זמן איכות יחד!
אשמח אם גם אתם תשתפו ברעיונות שלכם כדי ליצור קהילת הורים מדברים עם ילדים.

ניתן להגיב כאן לפוסטים או ליצור קשר במייל שלי: shelly@kidstalk.co.il

הנאה גדולה לכולנו!