מי אני

שלום, אני שלי שוהם. למדתי פסיכולוגיה קלינית של ילדים, אבל לא המשכתי במסלול הטבעי של פסיכולוגיה. היו לי תחנות מעניינות בדרך: כתבתי את המבחן הארצי לאיתור מחוננים, הייתי מדריכת פסיכומטרי, עבדתי במדור המיון של האוניברסיטה העברית כפסיכומטריקאית, והיום אני… סטודנטית לרפואה. את האתר הזה הקמתי תוך כדי חופשת הלידה של בתי השלישית, ששמה הוא ראשית. (נולדה בערב ראש השנה, זמן של התחלות וחידושים)
האתר נולד כי חיפשתי דרך לשפר את התקשורת בין הורים וילדים, ולתת להורים חלון למחשבות של ילדיהם. חלון עם נוף מקסים במיוחד! לאחר שנים בהן האתר פעל כתחביב- הוא הפך גם למקצוע, והייתי אחראית על כתיבת המבחן הארצי לאיתור ילדים מחוננים שמועבר בכיתות ב'. (תחנות מעניינות בעולם התעסוקה כבר אמרתי?)
אני נשואה לדוד, בעל הקרדיט לתמונה הראשית של האתר, ויועץ פנסיה (אם מעניין אתכם לשמוע מידע שיעשה לכם סדר בפנסיה חפשו אותו בפייסבוק). יש לנו חמישה ילדים, קוראים להם אופק, קמה, ראשית נבו וכרם. מי שעוקב אחרי בפייסבוק שומע עליהם די הרבה 🙂

במשך השנים בהן עבדתי עם מבחני הפסיכומטרי ומבחני המחוננים, חקרתי איזה מיומנויות קוגניטביות נדרשות בכל שאלה. איתגרתי את עצמי להמציא חידות ושיחות עם הילדים שלי, כדי
לחדד את המיומנויות הקוגניטיביות האלה. רציתי לתת להם רעיונות מעוררי השראה לחשיבה. באתר הזה אני משתפת איתכם את הרעיונות שלי. תקבלו בעזרתם למידה, חידוד מיומנויות, והכי חשוב- גם ההורים וגם הילדים נהנים מזה ומבלים זמן איכות יחד! 
בחנות האתר ניתן לרכוש חוברות עבודה ששאבו השראה ממבחני מחוננים ברחבי העולם.
אשמח אם גם אתם תשתפו אותי ברעיונות שלכם כדי ליצור קהילת הורים מדברים עם ילדים.

ניתן להגיב כאן לפוסטים או ליצור קשר במייל שלי: shelly@kidstalk.co.il

הנאה גדולה לכולנו!